Місто і регіон

Як захищатимуть нові автономні ліхтарі Ніжина?

Як захищатимуть нові автономні ліхтарі Ніжина?У 2018-му році у Ніжині розшириться мережа автономних ліхтарів, що працюють на енергії сонця. Про це народний депутат Олександр Кодола повідомив у своєму звіті на щорічній прес-конференції у Ніжинській міській раді.

– Серед моїх інфраструктурних ініціатив не останнє місце займають енергозберігаючі технології, – зазначив представник Ніжина у парламенті. –Саме тому сучасні світильники, які працюють на енергії сонця, мають з’явитися по всьому Ніжину.

Ще на початку грудня минулого року, за ініціативи нардепа Олександра Кодоли, у Ніжині на будівлі управління ЖКГ вперше встановили автономні ліхтарі на сонячних батареях.

У соціальних мережах ніжинці про енергозберігаюче оновлення відгукуються позитивно. Проте й сумніваються, чи можна встановлювати дороговартісні світильники без належної охорони, адже випадків крадіжок і вандалізму у Ніжині не перелічити?

«УН» запитали про це безпосередньо у народного депутата під час звітної прес-конференції.

– Випадки псування і крадіжок комунального майна мені відомі і обурюють не менше ніж всіх ніжинців, – зізнався народний депутат Олександр Кодола. – Через що мусимо звертати увагу з моєю командою й на заходи безпеки під час реалізації інфраструктурних проектів. У випадку з ліхтарями це буде і відеонагляд у центральній частині міста і охорона, якщо це конкретний об’єкт. В інших місцях, маємо надію, ганебним вчинкам завадить висота біля 6 метрів на якій планується встановлювати лампи та батареї.

Джерело: Уездные новости
09.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close