Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Як за 2021 рік змінився стадіон «Спартак» у Ніжині. Фото

10 грудня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідав міський стадіон «Спартак». У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Сергій Смага, начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Глушко, директор МЦ «Спорт для всіх» Сергій Півень.

За ініціативи міського голови Олександра Кодоли протягом 2021 року  на стадіоні «Спартак» відбулися наступні зміни.

Було придбано та облаштовано запасне футбольне поле за адресою: вул. Воздвиженська, 29А (встановлено спортивну огорожу висотою 4 метри та довжиною 390 погонних метрів) – 680 000 грн та придбано та встановлено дві модульні трибуни з накриттям на 40 сидячих місць – 99 900 грн;

Облаштовано сектор спорту (волейбольний та баскетбольний майданчик, сектор для стрибків в довжину) – 395 300 грн;

Створено спортивний простір для гри в баскетбол (закуплено дві баскетбольні модульні пересувні стійки) – 190 000 грн;

Для збереження майна розташованого на міському стадіоні «Спартак» встановлені камери відео-спостереження, які охоплюють територію стадіону «Спартак», запасне поле та прилеглу до них територію – 48927 грн.

Встановлено 26 точок освітлення, що охоплюють бігову доріжку, міні футбольне поле, спортивний майданчик з штучним покриттям, турніки та бруси, боксерський вуличний ринг та майданчик з пляжних видів спорту – 228 993 грн.

Проведені роботи, щодо встановлення нових крісел для сидіння на трибуні прилеглій до основного футбольного поля, що дає змогу наразі розмістити більше 1500 вболівальників на трибунах.

Реалізовано II чергу соціального проекту президента України «Активні парки – локації здорової України» на території стадіону «Спартак», встановлено бруси, турніки, шведську стінку, сходи,  лавку, інформаційні стенди та QR-коди –  25 000 грн;

Придбано вуличні тренажерні комплекси, які невдовзі будуть встановлені біля центрального входу на міський стадіон «Спартак» – 98 000 грн.

Загальна сума коштів залучена міською владою, щодо покращення спортивної інфраструктури стадіону «Спартак» становить 1 766 120 грн.

Тому міський голова Олександр Кодола перевірив хід виконання робіт та технічне устаткування спортивного об’єкту.

Ніжинська міська рада

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-10 19:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин