Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як Європа послаблює Covid-обмеження

По мірі того, як вакцинація проти Covid-19 набирає обертів, країни ЄС поступово скасовують обмежувальні заходи. Проте у кожної держави в цьому сенсі є свої нюанси.

Англія

В країні склалася вкрай тривожна ситуація з ростом захворювань індійськім штамом (Дельта) коронавірусу. У зв’язку з цим прем’єр-міністру Великої Британії наполегливо радять не скасовувати юридичні обмеження на соціальні контакти з 21 червня. Сам Борис Джонсон відповіді поки не дав.

Франція

На минулому тижні комендантську годину в країні зміщено з 21.00 до 23.00. Знову запрацювали кафе і ресторани, правда, в режимі 50% заповнюваності закритих приміщень. Магазини приймають покупців з розрахунку одна людина на чотири квадратних метра. Кінотеатрам і театрам дозволено заповнювати зал на 65% замість колишніх 35%.

При цьому заборонено збиратися більше 10 чоловік. Працювати дистанційно рекомендується хоча б 2-3 рази на тиждень. Маски залишаються в законі до 30 червня точно.

Німеччина

Ще з 9 травня, як тільки рівень захворюваності почав знижуватися, більшість областей Німеччини поступово скасували комендантську годину. Зняті обмеження для повністю вакцинованих і тих, хто перехворів. Дозволена робота ресторанів і кафе спочатку на відкритому повітрі, а потім і в приміщеннях.

З 1 липня країна має намір зняти обмеження на поїздки в регіони, які раніше показували найбільший Covid-ризик.

Іспанія

Поки нестабільна ситуація зі зниженням рівня захворюваності змусила уряд країни ввести систему обмежень для регіонів, переміщаючи їх в одну з п’яти категорій ризику в залежності від 14-денних показників діагностування Covid-19.

Бари і ресторани працюють з максимальним наповненням 50% з обов’язковим закриттям до третьої години ночі. На свіжому повітрі можна розмістити столики не більше ніж для 10 осіб. В іншому випадку – судові позови неминучі.

Італія

Тенденція до зниження рівня Covid-ризику показує стійку стабільність. Це дозволило перенести з 1 червня комендантську годину з 23.00 до опівночі, а з 21 червня її хочуть взагалі скасувати.

Також з 1 червня відновили роботу ресторани, бари і кафе. Чого не можна поки сказати про нічні клуби.

Але до скасування маскового режиму уряд поки що не готовий.

Читайте також, які готелі України будуть вважится безпечними з точки зроу ризику заразитися Covid-19.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-14 15:33:45