Новини Чернігова

Як вибрати орхідею у ваш дім?

Як вибрати орхідею у ваш дім?

Сама лише назва квітки викликає асоціації з чимось невимовно прекрасним і одночасно таємничім. За екстер’єром орхідею важко порівняти з будь-якою іншою квіткою, її бутони інколи схожі на фантастичних птахів, інколи на метеликів, а інколи навіть на витончені предмети (наприклад, рід Венерин черевичок).

Кращі сорти такі дивовижні, що у необізнаної у цій справі людини виникає підозра, мовляв, не можна просто так взяти й купити орхідею, адже ця квітка лише для обраних! Це і так і не так одночасно.

Як вибрати орхідею у ваш дім?

Дійсно, орхідея – це елітна квітка,  вибирати її рекомендується лише у подарунок найдорожчим людям. Проте, це якщо йдеться про зрізні квіти, але існують ще й квітучі горщикові рослини, на які це правило не розповсюджується. Їх також можна дарувати в якості букету, до того ж вибір варіантів в такому випадку набагато більший, у чому легко переконатися, завітавши на сайт квіткового салону Украфлора та переглянувши численні фото. Але тут постає важливе питання  чи впорається майбутній власник орхідеї з такою екзотикою? Читайте далі.

Що потрібно орхідеї

Одразу скажемо, що при всій незвичайності утримувати орхідею не важче, а в чомусь і набагато простіше, ніж інші квітучі рослини. Важливо лише вибрати з асортименту саме той вид, якому підійдуть існуючі умови. До вимог належить:

1. Освітлення. Всі орхідеї, окрім фаленопсису, потребують яскравого світла та тривалого (до 12 годин) світлового дня.

2. Температура. Всі культурні сорти орхідей пристосовані до кімнатних умов, але деяким з них (наприклад, каттлеї, дендробіуму) для успішного цвітіння необхідні добові перепади температури в 7-10°С. 

3. Вологість. Для деяких орхідей (наприклад, епідендруму) стандартна кімнатна вологість замала, для їх вирощування знадобляться регулярні заходи зі зволоження повітря.

Якщо всі умови виконуються, сміливо вибирайте з каталогу будь-яку орхідею, а якщо не виконується жодна, завжди є фаленопсис – найневибагливіша рослина зі всього сімейства орхідних, здатна витримати майже будь-які умови. Надалі орхідеям знадобиться лише своєчасний полив м'якою водою, аби цвітіння було вчасним, тривалим та якісним. Тож, як бачите, нічого складного!

Орхідеї в  Ukraflora

Як вибрати орхідею у ваш дім?

Ця велика квіткова компанія завжди має у продажу одну з багатіших в країні колекцій орхідей всіляких видів та сортів. Умови, що надаються рослині в період передпродажу, сприяють не тільки зберіганню естетичного вигляду, але й є запорукою її подальшого добробуту. Ціна цієї квітки зазвичай доволі висока, але існуюча в магазині система знижок інколи дозволяє придбати рослину порівняно недорого. Тож, не вагайтесь, адже квітуча орхідея вдома – це справжнє диво!

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.03.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь