Україна і світ

Як ВПО отримати 2 220 грн від ООН на Укрпошті

Будівельні матеріали м.Ніжин

Через відділення Укрпошти внутрішньо переміщені особи отримали за місяць від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців більше 40 тис. переказів на загальну суму понад 200 млн грн. Це 85% від усіх запланованих виплат за програмою.

Кошти переселенцям надходили терміновим поштовим переказом. Отримати їх можна було вже за 15 хвилин після відправлення у будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти без прив’язки до місця проживання.

Про надходження переказу ВПО отримує СМС-повідомлення. А щоб його забрати у відділенні, достатньо надати дані про переказ та показати документ, що посвідчує особу.

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців у співпраці з Укрпоштою розпочали цю програму наприкінці березня.

На першому етапі планується охопити 360 тис. ВПО у всій Україні, щомісячно надаючи 2 тис. 220 грн на людину протягом трьох місяців.

Сім’ї зможуть отримати допомогу терміновими поштовими переказами через відділення Укрпошти або замовити адресну доставку.

Програма призначена для підтримки вимушено переміщених осіб, які не планують залишати територію України, і спрямована на задоволення основних потреб: оренда житла, придбання продуктів та засобів гігієни.

Нині відомо, що кожен шостий українець став внутрішньо переміщеною особою через бойові дії.

Спочатку записатися для участі у програмі можна було лише у пунктах збору на території Львівської області, нині ж документи приймають у Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Полтавській областях.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 19:46:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин