Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як вибрати повербанк: поради та на що звернути увагу

У нинішніх умовах дуже важливо залишатися на зв’язку з близькими та знати останні новини. Не завжди можна підзарядити смартфон, і на допомогу приходить повербанк. З його допомогою можна підживити пристрій, і від цього може залежати життя.

Повербанк – це зовнішній акумулятор, за допомогою якого можна зарядити електроніку – смартфони, навушники, планшети, розумний годинник, ноутбуки й так далі. Більшість таких гаджетів заряджаються від мережі й зберігають заряд стільки, скільки знадобиться.

На тлі планових відключень світла по всій Україні можна залишитися без зв’язку в найнезручніший момент. Саме тому багато хто зараз задумався про вибір повербанк. Таких пристроїв зараз на ринку величезна кількість, і дуже важливо вибрати той, що підійде під персональні вимоги.

Зараз дивляться

На які критерії звертати увагу при виборі повербанка

Головні критерії щодо вибору повербанка – це місткість, сила вихідного струму, сила вхідного струму та тип батареї.

Серед інших – дизайн і наявність вбудованого кабелю, який також потрібно підібрати правильно.

Основним критерієм є місткість – вона повинна бути мінімум у 2,5 раза більша, ніж місткість батареї смартфона. Наприклад, якщо в телефоні акумулятор на 3000 мА/год, то в повербанку повинні бути щонайменше 8 000 – 10 000 мА/год.

Більшість людей вибирають зовнішні акумулятори місткістю від 10000 до 20000 мА/год. Раніше користувалися популярністю 2500-5000 мА/год, але зі збільшенням місткості батареї у смартфонах зросли потреби на великі повербанки.

Фото: Unsplash

Ще одним важливим параметром є сила вихідного струму. Саме цей критерій свідчить про те, з якою швидкістю зарядиться ваш гаджет. Більшість смартфонів легко сприймають струм 1А, але для планшетів необхідно від 2А. Ще одним важливим параметром є підтримка швидкого заряджання. Технологія має бути як у смартфоні, так і в повербанка.

Наступний критерій – сила вхідного струму. Він визначає, з якою швидкістю заряджається зовнішній акумулятор від мережі. Як правило, вхідний струм варіюється від 1А до 2.4А. Рекомендується купувати пристрій із силою струму щонайменше 2А.

Важливим параметром можна назвати й тип батареї – їх лише два. Це літій-іонні та літій-полімерні акумулятори. Головне, що потрібно знати про банки з першим типом батареї – це те, що вага в цих пристроях безпосередньо залежить від кількості та якості елементів живлення, що використовується в батареї.

Легкий повербанк не може бути містким – у цьому випадку продавець перебільшує реальний об’єм акумулятора.

Літій-полімерний акумулятор – це вдосконалена конструкція літій-іонного акумулятора. Банки з таким типом батареї зазвичай тонші, менше залежать від температури навколишнього середовища, але це позначається на ціні.

5 порад щодо вибору повербанка

  • Повербанки відомих брендів (Samsung, Asus, Xiaomi, Huawei, TP-link), по-перше, безпечніші, по-друге – заявлені виробником характеристики відповідатимуть товару.
  • Пластиковий повербанк сам по собі легший і його важче подряпати, ніж залізний варіант. Але корпус далеко не головне у цьому аксесуарі.
  • Другий USB-роз’єм у повербанка не тільки дозволить заряджати відразу два гаджети, але й стане запасним у разі ламання першого, що буває досить рідко.
  • Індикатор заряду або дисплей покаже, скільки залишилося енергії в портативній батареї – без нього знайти повербанк досить важко.
  • Комплекти до повербанків відрізняються: деяких з них можна знайти не тільки кабель, а й чохол.

Скільки зараз коштують повербанки

За сучасні зовнішні акумулятори доведеться заплатити чималі гроші. Якщо не дивитися на повербанк перевірених виробників, то за версію з 10 000 мА\год доведеться заплатити від 1 тис. грн. Зате в сучасних аксесуарах є індикатор заряду, який не підведе у потрібний момент.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-17 12:38:27