Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Як вести переговори під час покупки автомобіля

Як вести переговори під час покупки автомобіля

Імідж*

Ви готові купити машину? Перш ніж бігти купувати першу-ліпшу стару машину, яку ви бачите, зробіть крок назад і подумайте про свою стратегію в переговорах.

Продавці автомобілів дуже хитрі і мають свою власну тактику продажів. Як правило, вони спочатку показують потенційному покупцеві найдорожчі автомобілі на ринку. Покупець повинен вказати бажаний діапазон цін, тому йому покажуть тільки ті автомобілі, які він може собі дозволити. Але це тільки початок переговорів.

Ви можете знайти автомобіль на ділянці, яка знаходиться в межах вашого цінового діапазону, але це не означає, що це відмінний автомобіль. Звідки ви знаєте, що машина не брала участі в продажу наркотиків або не була учасником якоїсь серйозної аварії кілька років тому? Це та інформація, яку повинен знати кожен покупець автомобіля перед його покупкою.

Продавці автомобілів не завжди знають історію кожного автомобіля, який вони продають. Безсумнівно, вони можуть досліджувати історію транспортного засобу, розшифровуючи VIN, але вони будуть робити це, тільки якщо покупець зацікавлений в покупці транспортного засобу.

До цього моменту покупець вже буде бажати купити автомобіль, тому що в його кредитному профілі вже був би проведений жорсткий кредитний запит. Ще гірше, якщо покупець вже підписав договір купівлі-продажу перед перевіркою звіту з розшифровкою VIN.

Тактики ведення переговорів

Коли ви починаєте переговори з продавцем автомобілів щодо конкретного транспортного засобу, ви бажаєте відстояти свої позиції і взяти під контроль переговори. Не дозволяйте йому переконати вас робити те, що ви не хочете робити. Якщо продавець намагається змусити вас прийняти рішення щодо покупки, відійдіть і скажіть «ні».

Купівля автомобіля – це важливе рішення, тому ви повинні мати можливість провести власну експертизу. В наші дні будь-який бажаючий може легко декодувати VIN-код автомобіля. Все що для цього необхідно – підключення до Інтернету, де доступна технологія декодування VIN. Просто зайдіть на сайт carvertical.com/ua/, і ви отримаєте всю необхідну інформацію. Після того, як ви розшифрували VIN, ви можете використовувати знайдену інформацію, щоб вплинути на переговори.

Наприклад, якщо ви виявили, що транспортний засіб раніше використовувався при пограбуванні банку. Це робить автомобіль досить небажаним для звичайного покупця автомобіля. Таким чином, ви повинні мати можливість домовитися про нижчу ціну на автомобіль з такою тіньовою історією. Але якщо ви ніколи не розшифруєте VIN до початку переговорів, у вас не буде цього важеля для отримання нижчої ціни.

Продавці автомобілів сподіваються, що ви не будете проводити це дослідження. Навіть якщо вони знають історію автомобіля, вони не зацікавлені в тому, щоб розповідати її вам. Вони можуть просто прикидатися, що не знають про це нічого до того моменту, коли інформація про історію транспортного засобу буде надана вам при закритті угоди. Але може бути вже занадто пізно відмовитися від неї.

Отже, використовуйте програмне забезпечення для декодування VIN в своїх інтересах при веденні переговорів з продавцями автомобілів. Будь-який недолік або негативна інформація, яку ви знайдете в минулому автомобіля, може бути використана, щоб домовитися про нижчу ціну.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.07.2020