Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як вчитель з Лосинівки став благодійником: Микола Шматок багато років допомагає лікарням та школам

Як вчитель з Лосинівки став благодійником: Микола Шматок багато років допомагає лікарням та школам

Матеріальна база медичних закладів Чернігівщини покращується завдяки в тому числі і благодійникам. Серед таких і Микола Шматок з Лосинівки.

В минулому вчитель, депутат облради від «Батьківщини», а нині пенсіонер – вже тривалий час допомагає не тільки своїй громаді, а й обласній лікарні, а до цього онкодиспансеру.

Днями привіз для потреб медиків та пацієнтів – допоміжні медичні матеріали та ліжко.

«Протягом життя намагаюся робити щось хороше для людей, свого селища. З 2012 року звели мене з благодійним фондом. Все з Європи. Медичні речі, меблі для шкіл. Все якісне, зручне», – каже Микола Шматок.

В обласній лікарні зустрічі з благодійником неабияк раді.

«Більше 5 років співпрацюємо. Вдячний йому та «Батьківщині» за допомогу обласній лікарні. Таким людям тільки вклонитися , що вони не байдужі до проблем медичних закладів», – сказав гендиректор обласної лікарні Андрій Жиденко.

У «Батьківщині» медицину – вважають пріоритетним напрямком, тому, постійно допомагають лікарням, амбулаторіям та ФАПам Чернігівщини. Ініціативу Валерія Дубіля активно підтримують і його однодумці.  

«Для «Батьківщини» – медицина пріоритетний напрямок. Валерій Дубіль системно підтримує медичні заклади області. Покращується їх матеріальна база. До програми «Здоров’я нації» долучився наш однопартієць Микола Шматок. Тому сьогодні разом з ним передали медичний інвентар обласній лікарні», – розповів депутат чернігівської районної ради Сергій Тепляков.

Микола Шматок каже, що поки будуть сили – і надалі допомагатиме і медицині, і освіті.

Детальніше дивіться у відео

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.08.2021

Залишити відповідь