Україна і світ

Як українцям отримати грошову допомогу від ООН у Польщі

Будівельні матеріали м.Ніжин

Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає грошову допомогу людям, які втекли з України та прибули до Польщі 24 лютого 2022 року або після цієї дати.

Як отримати грошову допомогу від ООН, Фактам ICTV розповідає юристка Ario Law Firm Надія Грищенко.

Заповнити форму-заявку на грошову допомогу від ООН можна на цьому сайті.

Якщо ви залишили Україну через війну, яку розв’язала Росія, і хочете отримати грошову допомогу, залиште свій польський номер телефону та вкажіть кількість людей у вашій родині, які перебувають в Польщі.

Коли буде доступна дата для зустрічі, вам надішлють текстове повідомлення на ваш мобільний телефон із запрошенням прийти до одного з центрів.

Зверніть увагу, що ви отримаєте текстове повідомлення лише тоді, коли буде вільна дата для зустрічі. Через велику кількість запитів надсилання текстового повідомлення може зайняти кілька тижнів після вашого запиту.

Під час зустрічі заявників попросять надати відбитки пальців: це пов’язано з безпекою перерахування коштів. Після відвідування центру і реєстрації учасники програми отримають смс-повідомлення BLIK та інформацію про розмір допомоги. Потім протягом 7 днів необхідно зняти гроші в банкоматі, обравши опцію BLIK зняття.

Для зняття коштів знадобиться пароль, який отримають заявники під час реєстрації. Дуже важливо одразу забрати всю суму, тому що код BLIK є одноразовим. Гроші можна зняти в більшості банкоматів Польщі: Santander Bank, PKO BP, Millenium, BNP Paribas, mBank, ING, SGB, Euronet, Planet Cash.

Через місяць особа, на яку поширюється дія програми, отримає смс-повідомлення з новим кодом BLIK для зняття суми на наступний місяць. Важливо, що при зміні номеру телефона, втраті BLIK-коду або пароля необхідно буде знову відвідати центр особисто.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-25 16:32:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин