Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як святкують Великдень строковики Чернігівщини

  • Як святкують Великдень строковики Чернігівщини
  • Як святкують Великдень строковики Чернігівщини
  • Як святкують Великдень строковики Чернігівщини
  • Як святкують Великдень строковики Чернігівщини

В Чернігові, як і в інших військових частинах Збройних Сил України військовослужбовці строкової служби відзначають Великдень вже традиційно у військовій частині.

– Нам передали вже освячені паски, крашанки і на сніданок разом з вже приготовленою їжею строковики, військові добового наряду і варти зможуть скуштувати це. Водночас на території частини у нас є капличка і всі бажаючі протягом дня будуть відвідати її аби задовольнити свої релігійні потреби. З ними також буде наш військовий капелан, – зазначив заступник командира  окремого батальйону охорони і обслуговування Леонід Коваленко.

Деякі армійці святкують Великдень у військовій частині вже другий рік поспіль.

– Особисто для мене – це велике свято добра, гарних емоцій і розуміння один одного.  Сьогодні зранку, ще до підйому, мені зателефонувала і привітали мати, яка живе з Запорізькій області. На сніданок скуштував освячену паску і крашанку, а трохи згодом відвідаю капличку, поспілкуюсь з нашим капеланом. Плануємо з хлопцями пограти у футбол, адже в такий день роботи нічого не можна, тож будемо відпочивати, – розповів солдат строкової служби Павло Стеценко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова