Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Як швидко висушити речі

Іноді виникає необхідність всього за кілька годин висушити речі. Існує кілька способів, які дозволять швидко зробити вашу одяг сухим.

  • У домашніх умовах швидко висушити річ допоможе пральна машинка. Якщо у вас є режим сушіння, то просто помістіть мокрий одяг у машинку і встановіть режим на максимальну потужність. Якщо у вас немає такої функції, то використовуйте режим віджиму. Перед тим як покласти річ у машинку, киньте туди два махрових рушники (обов’язково ті, що не линяють) і включіть режим віджиму. Рушники вберуть вологу з одягу і він висохне швидше.
  • Для речей, які можна прасувати, підійде такий спосіб: прасуємо одяг із лицевої та зворотньої сторони, вішаємо річ на стілець, за 10-15 хвилин повторюємо прасування. Найголовніше – не забудьте відключити функцію пару.
  • Для вовняних речей підійде сушка феном. Але важливо направляти гаряче повітря на одяг не ближче 40 сантиметрів.
  • Шкарпетки або рукавиці можна сушити на батареї або сушарці для рушника.
  • У літню пору року швидко висушити речі допоможе сонце. Поставте стілець або сушку в місце, куди потрапляють сонячні промені, і розвісьте одяг, але навиворіт. Кілька годин і він буде сухим.

Перед тим як сушити одяг одним зі способів, переконайтеся в тому, що його можна так сушити. Слід акуратно обходитися з речами з вовни та шовку. Бажано давати речі можливість висохнути самостійно.

Для любителів білих кросівок у нас є кілька способів як їх відмити.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-12 22:27:26