Україна і світ

Як Путін збирається вибудовувати взаємини із Україною: у Кремлі дали відповідь

Як Путін збирається вибудовувати взаємини із Україною: у Кремлі дали відповідь

Президент Російської Федерації Володимир Путін планує вибудовувати свої подальші взаємини із Україною, опираючись на заяви та дії майбутнього українського лідера Володимира Зеленського.

Висновки про перспективи переговорів Путіна і Зеленського можна буде зробити тільки дочекавшись перших формулювань або дій з боку останнього. Таку заяву зробив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

У будь-якому випадку президент Росії як людина, яка визначає зовнішню політику російської держави, в тому числі визначає вектор політики щодо України, саме на підставі конкретних заяв і дій Зеленського буде вибудовувати свою лінію спілкування з керівництвом України,
– сказав він.

Водночас, Пєсков не став відповідати на питання про те, як чинитиме Москва, якщо дії і слова президента Зеленського не влаштують РФ.

“Ми вже говорили про те, що поки є багато білих плям в плані розуміння підходів обраного президента України до основних питань на порядку денному двосторонніх російсько-українських відносин”, – зауважив Пєсков.

Він також додав, що поки будь-які слова з цього приводу були б передчасні.

Зазначимо, що Путін ще поки не привітав Зеленського із перемогою на президентських виборах. Очільник Кремля вирішив почекати перших кроків новообраного українського лідера. Також у Путіна наголосили, що поки ЦВК не оприлюднила офіційних підсумків.

Скільки Кремль затягує зі своїми вітаннями:

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
24.04.2019