Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як продавати товари державі через Прозорро. Маркет

Як продавати товари державі через Прозорро. Маркет

Обсяги держзакупівель за спрощеними процедурами приносять підприємцям та приватним компаніям мільйонні прибутки. Не давайте шансу конкурентам –  реєструйтеся у електронному каталозі prozorro market, збільшуйте обсяги продажів, отримуйте статус державного постачальника.

Як продавати товари державі через Прозорро. Маркет

Обрання електронного майданчику

Доступ до системи е-каталогу мають компанії, що відкрили персональний кабінет на одному з акредитованих Прозорро.Маркет електронних майданчиків. Smart Tender надає постачальникам персонального менеджера, проводить навчання в Академії, забезпечує надійну комунікацію між постачальниками та замовниками.

Кваліфікація постачальника

Заява на кваліфікацію подається через персональний кабінет на електронному майданчику. Постачальник обирає напрямок, за яким буде пропонувати свої товари чи послуги/

Кваліфікацію здійснює дві ЦЗО (центральні закупівельні організації) – Прозорро та Медичні закупівлі. Для проходження кваліфікації фізична особа підприємець чи юридична особа надають:

  • документи, що підтверджують діяльність за обраним напрямом;
  • документи, що підтверджують досвід з виконання замовлень: 20 видаткових накладних чи 5 укладених договорів в системі Прозорро.

Розгляд заявки та перевірка документів триває до 10 днів. За підсумками перевірки постачальник отримує доступ до е-каталогу.

Як продавати товари державі через Прозорро. Маркет

Як відбувається пряма закупівля через Prozorro Market

За правилами будь-якого маркетплейсу: постачальники розміщують в каталозі свої пропозиції із зазначенням характеристик товару та ціни. Замовники обирають певний товар, складають у віртуальний кошик, визначають необхідну кількість, строки поставки, графік, місце поставки.

На підставі отриманого електронного повідомлення виробник чи продавець підтверджують готовність укласти контракт. Договір укладається в електронній формі, підписується обома сторонами з використанням КЕП. Стандартний строк укладання контракту 4-5 днів.

Як відбувається запит цінових пропозицій на Prozorro Market

Замовник формує умови закупівлі, відправляє пропозиції декільком постачальникам. Після отримання пропозицій система автоматично фіксує найнижчу пропозицію. Строк закупівлі до 8-10 днів.

Реклама

27.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин