Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як прибрати жирну пляму з паперу – ефективні поради та лайфхаки.

Видалення жирних плям з паперу на перший погляд може здаватися складним завданням. Проте ефективні поради та методи можуть значно полегшити цей процес, забезпечивши бездоганний результат без пошкодження документів.

Факти ICTV підготували кілька дієвих порад, які допоможуть прибрати жирну пляму з паперу та зробити документи бездоганно чистими.

Як прибрати жирну пляму з паперу – ефективні поради

  1. Сода і вода: змішайте соду з водою до утворення пасти, нанесіть на жирну пляму, залиште на кілька хвилин, потім злегка витріть її з паперу.
  2. Сироватка або рідке мило: нанесіть трохи сироватки або рідкого мила на пляму, дайте просочитися, а потім протріть або злегка промийте пляму.
  3. Сирі овочі або фрукти: поріжте сирі овочі або фрукти, такі як картопля або лимон. Нанесіть ці продукти на пляму, а потім увітріть їх мʼякою тканиною або губкою. Кислота допоможе розчинити жир.
  4. Оцет і вода: змішайте оцет з водою в співвідношенні 1:1 і нанесіть на пляму. Потім протріть або злегка промийте папір.
  5. Паперові рушники і праска: Покладіть паперовий рушник з обох сторін плями і прогладьте його праскою на середньому режимі. Рушник вбере більшу частину жиру.

Перед тим як прибирати жирну пляму з важливого документа, слід протестувати будь-який засіб на малопомітній частині паперу, щоб переконатися, що він не пошкодить його.

Зараз дивляться

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 13:51:56