Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як правильно організувати дистанційне навчання: поради від Міносвіти

Як правильно організувати дистанційне навчання: поради від Міносвіти

Міністерство освіти спільно з проєктом Stop_sexтинг, який опікується безпекою дітей в онлайн-просторі, дали поради батькам та вчителям щодо правильної організації дистанційної освіти та використання дітьми інтернетом.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці міністерства, ці поради допоможуть організувати онлайн-час учня так, щоб це не зашкодило ані фізичному, ані психологічному здоров’ю дитини.

Для вчителів

 • Правила. Спеціалісти радять вчителям створити в класі власні правила щодо користування гаджетами під час уроків – наприклад, налаштувати разом з усіма учнями екранний час на смартфонах на період проведення уроку чи на початку заняття встановити режим “польоту”, щоб жодні сповіщення не заважали навчанню.
 • Безпека. Вчителям рекомендують частіше нагадувати дітям про правила безпеки – наприклад, не дивитися в екран телефону під час руху, щоб випадково не зіштовхнутись з іншим учнем та не травмуватись.
 • Допомога. Також викладачам радять частіше нагадувати учням, що вони готові допомогти дітям, якщо ті раптом стали учасником небажаної комунікації – наприклад, коли їх хтось шантажує в мережі чи ображає.
 •  

  Для батьків

 • Рух. У Міносвіти рекомендують домовитись із дитиною про те, щоб вона рухалась після певного часу, проведеного за комп’ютером чи гаджетом – наприклад, потанцювати під улюблену пісню чи зробити коротку розминку.
 • Спільний час. Батькам рекомендують домовитись із дітьми про дні та години, які вони проводитимуть разом без застосування гаджетів у цей час.
 • Здоровий сон. Спеціалісти вважають за необхідне запровадити правило, щоб гаджети знаходились віддалено від дитини під час сну.
 • Підтримка. Батькам рекомендують довести до відома дитини, що вони будуть на її боці за будь-яких обставин – що б не трапилось у житті чи в інтернеті. Також слід бути в курсі про ті чи інші дії, з якими стикається дитина в онлайн-просторі.
 • Спеціалісти наголошують, що замість заборон краще говорити з дитиною про онлайн-простір та демонструвати на власному прикладі, як слід використовувати гаджети та інтернет – наприклад, разом грати в онлайн-ігри та дотримуватися створених правил.

  Як правильно організувати дистанційне навчання: поради від Міносвіти

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

  02.11.2020
  Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова