Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як очистити чайник від накипу лимонною кислотою


Крок 1. Змішайте воду та лимонну кислоту

Крок 2. Залийте розчин у чайник

Крок 3. Прокип’ятіть воду у чайнику

Крок 4. Залиште воду на певний час

Крок 5. Помийте чайник

Крок 6. Насолоджуйтесь використанням чайника без накипу

Спочатку потрібно добре змішати холодну воду на повний об’єм вашого чайника та 1 пакетик лимонної кислоти – приблизно 25 г.

Потім варто залити розчин, який отримаємо, у чайник. Поставте його на плиту, якщо це звичайний посуд, або ж увімкніть у розетку, якщо це електрочайник.

Розчин води та лимонної кислоти варто прокип’ятити. Для впевненості можете зробити це кілька разів. Проте цілком достатньо буде і одного разу.

Коли чайник прокип’ятили, його варто залишити мінімум на півгодини. Лимонна кислота надалі продовжуватиме діяти, а тому може очистити ще той накип, який не відпав під час кипіння.

Після здійснених процедур, з чайника губкою потрібно прибрати накип та ретельно його помити. Для впевненості можете ще раз прокип’ятити у ньому вже звичайну воду. Та ще раз промити чайник.

Тепер ваш чайник чистий. І ви можете насолоджуватись гарячими напоями з його допомогою. Проте не варто забувати і про профілактику від накипу.

Не чекайте, поки осад у чайнику стане товстим. Часто промивайте його звичайною водою та своєчасно робіть ретельнішу очистку лимонною кислотою.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-17 23:37:05