Україна і світ

Як обрати якісну паску та барвники для яєць

28 квітня православні християни святкують Великдень. Деякі господині самі пекли паску, інші – обирають серед уже готових. Факти ICTV розповідають як обрати якісну паску.

Як обрати якісну паску та барвники для яєць

На Великдень заведено пекти паски, але не всі господині встигають це зробити, тому обирають альтернативний варіант – супермаркет.

Прилавки супермаркетів заповнені пасками, посипками до них та барвниками для яєць. Але мало хто знає, що разом з ними додому можна принести небезпечні хвороби.

Як обрати барвник для яєць

  • Уважно перевіряйте склад.

Якщо ви побачили ванільний барвник Е 155, знайте – він заборонений, бо викликає алергічну реакцію.

  • Від добавок Е-110, 122, 124, 155 теж краще відмовитись.

При захворюванні травної системи вони провокують алергію, дисбактеріоз або порушення мікрофлори кишечника. З посипками на паску та ж історія.

Як обрати паску

Зазвичай, у супермаркетах продають паски без наліпки зі складом, тому покупцеві залишається лише здогадуватись, з якими домішками її приготували.

Тому краще відмовитись від покупки паски, де не вказані складники.

Перевіряйте термін придатності. Паска не може стояти місяцями, обирайте свіжу випічку, бо на полицях магазинів уже лежить протермінований товар.

Факти ICTV разом з кондитером Тамарою Балєвою продегустували паски з п’яти популярних українських супермаркетів. Що ж нам пропонують купити і на що варто звернути увагу, вибираючи паску – детальніше в нашій рецензії.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
26.04.2019

Close