Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як нездійсненна мрія: лікарі Городнянської та Туричівської громад отримали кисневе обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Як нездійсненна мрія: лікарі Городнянської та Туричівської громад отримали кисневе обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Забезпечити громади Чернігівщини необхідним кисневим обладнанням – такою метою керується народний депутат України Валерій Дубіль у часи боротьби з коронавірусом.

В рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» вже декілька десятків дороговартісних кисневих оксигенаторів та сотні пульсоксиметрів передані до ОТГ області.

Цього разу заступник голови ВО «Батьківщина» завітав на Городнянщину і передав медичним закладам 46 пульсоксиметрів та 5 оксигенаторів.

Перший Заступник Голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль з лютого минулого року не бюджетними коштами забезпечує лікарні необхідним для боротьби з коронавірусом. Спершу це були апарати ШВЛ та захисне спорядження для медиків.

Наразі народний депутат поставив перед собою завдання, щоб всі ФАПи мали пульсоксиметри, щоб всі амбулаторії мали оксигенатори та пульсоксиметри і щоб районні лікарні мали оксигенатори.

Люди, які проживають в сільській місцевості, зазвичай потрапляють до лікарень вже в тяжкому стані. Рівень кисню падає, а киснева допомога не надається вчасно, переконаний Валерій Дубіль. З ним погоджуються і лікарі. Вони зауважують, щодня коронавірусних хворих більшає, тому дороговартісні оксигенатори та якісні пульсоксиметри є вкрай необхідними.

Під час зустрічі з медиками Валерій Дубіль поділився протоколом, як сьогодні лікують хворих на ковід, адже кілька місяців тому сам особисто перехворів та допомагав одужати своїй дружині.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.01.2021