Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Як не поїхати «кукухою» під час війни – чернігівці вам порадять

Що вам допомагає триматися та справлятися в нинішній ситуації – під час війни, коли новини переважно такі жахаючі? Поділіться власними лайфхаками, як втримати «кукуху» на місці. За порадами у день ментального здоров’я ми звернулися до жителів нашого обласного центру, – повідомляє 0426.ua.

Тетяна, вчителька:

Від негативних думок рятують зустрічі з друзями, робота, дача, але туди ми їздимо більше відпочивати, ніж працювати. Я роблю зарядку, обливаюся холодною водою, щоб укріплювати нервову систему, намагаюся триматися в тонусі. Спочатку було дуже важко, але вже звикла.

Як не поїхати «кукухою» під час війни? Лайфхаки від чернігівців, фото-1

Віктор, електрик:

Намагаюся відволікатися, читати щось, не пов’язане з війною, менше новин дивлюсь. Робота завжди добре відволікає, влітку – дача. Якщо людина не може сама справитися з труднощами війни, варто звертатися до психолога, це нормально.

Як не поїхати «кукухою» під час війни? Лайфхаки від чернігівців, фото-2

Володимир, пенсіонер:

В юності вивчав йогу, там дуже багато цікавого, що допомагає тримати себе в руках. Зараз теж практикую, коли треба звільнити голову, раджу й іншим робити це, адже корисні і фізичні навантаження. Мене йога неодноразово рятувала, особливо в армії. Також перед сном дивлюся гумористичні шоу, заряджаюся позитивом.

Як не поїхати «кукухою» під час війни? Лайфхаки від чернігівців, фото-3

Надія, продавчиня:

Намагаюся не думати про погане, але ж війна, тому, звісно, різні думки лізуть у голову. Відволікаюся роботою, спілкуюся з дітьми – це допомагає. Можу увімкнути серіал, також у мене є особистий антистрес – моя улюблена кішка, з якою можу іноді розмовляти.

Сайт міста Чернігова 0462.ua
Чернігівська Медіа Група

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-10-15 18:15:53