Україна і світ

“Як можна вийти з того, чого немає?”, – “Команда Зеленського” про розвал коаліції в Раді

Вранці в Раді оголосили про вихід фракції НФ з коаліції і припинення її дії

Джерело: 112.ua

"Як можна вийти з того, чого немає?", - "Команда Зеленського" про розвал коаліції в Раді

Команда обраного президента Володимира Зеленського відреагувала на вихід “Народного фронту” з складу парламентської коаліції і припинення її існування. 

“Сьогодні одна з фракцій у Верховній Раді вирішила вийти з “коаліції”. Але як можна вийти з того, чого немає?”, – йдеться в повідомленні, опублікованому “Командою Зеленського”.

Там же підкреслили, що де-факто коаліція не існує вже три роки – з моменту виходу з неї фракцій “Сапомомочі”, “Батьківщини” і “Радикальної партії”.

“Тому нинішня гра в парламенті – чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Продовжити своє безтурботне існування для них важливіше”, – заявили в “ЗеКоманді”, нагадавши, що Україна сьогодні потребує змін і глибинних реформ.

Для цього, вважають у новообраного президента, потрібен дієздатний парламент.

Нагадаємо, сьогодні вранці спікер Ради Андрій Парубій заявив про припинення існування коаліції “Європейська Україна” після виходу з неї фракції “Народного фронту”. Він також закликав почати обговорювати створення нової коаліції.

Таким чином, припинення діяльності чинної коаліції позбавляє Зеленського можливості розпустити парламент. Очікується, що чергові вибори у Верховну Раду пройдуть цієї осені.

Джерело: www.112.ua