Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ядерної війни не буде: Арестович розповів про плани РФ у війні з Україною

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович “перевів” слова президента Росії Володимира Путіна про те, що “РФ мають зберегти світ від війни”.

За його словами, РФ не планує починати ядерну війну та оголошувати війну НАТО. Натомість буде спроба виходу на межі Луганська, вихід на межі Донецька і Херсона.

Далі може бути спроба утримання кордонів шляхом проведення прихованої мобілізації, зняття техніки зі зберігання і створення угруповання, яке буде переводити боротьбу в партер, яка була з літа 2015-го по лютий 22-го.

Росія розраховує перетворити ситуацію на фронті в уповільнений конфлікт з торгівлею на переговорах, щоб Україна підписала договір, де вона нібито признає такі реалії.

– Це усе, на що зараз здібна російська політика. Чи буде оголошення Херсонської народної республіки та визнання ЛДНР частиною Росії – залежить від кон’юктури. Це крайній сценарій, який може різко погіршити ситуацію. Вони залишають це на випадок, якщо переговори підуть не за їхнім сценарієм, – каже він.

Також він наголосив, що велику роль у цій ситуації відіграють західні союзники. За словами Арестовича, Україна зможе зірвати плати РФ, якщо отримуватиме важку зброю від них.

ДжерелоФейгин Live

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-10 01:59:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин