Україна і світ

Я за них “топив”: як Притула домовився з Kalush Orchestra розіграти панаму і трофей Євробачення

Будівельні матеріали м.Ніжин

Український телеведучий та волонтер Сергій Притула розповів, як учасники гурту Kalush Orchestra передали йому трофей Євробачення 2022 та рожеву панаму для продажу на аукціоні.

В ексклюзивному коментарі Фактам ICTV він зазначив, що підтримував колектив ще на національному відбору. А розіграти кубок, щоб зібрати кошти на потреби армії, вони вирішили за кілька годин до фіналу пісенного конкурсу у Турині.

– Перед національним відбором Євробачення я приїжджав до хлопців з Kalush підтримати і я, в принципі, не приховував цього, я за них “топив”. В Instagram та Facebook я просив людей голосувати за Kalush Orchestra, тому що вони реально дуже класні хлопці і музика у них правильна, і взагалі вони молодці. Коли вони вийшли на Євробачення, то ми були на контакті і я телефонував їм за кілька годин до фіналу, щоб якось морально підтримати. І Олег разом з директором Миколою сказали: Дмитрович, якщо ми виграєм, ми тобі віддамо той скляний кубок, продавай його, і всі кошти на армію, – згадав Притула.

Через кілька днів телеведучий подзвонив солісту Kalush Orchestra Олегу Псюку для того, щоб розповісти про умови аукціону та домовитися розіграти ще й рожеву панаму, яка стала фішкою гурту.

Нагадаємо, що завершення аукціону відбудеться вже сьогодні, 29 травня. О 19.00 на всіх платформах Kalush Orchestra та Сергія Притули розпочнеться стрім, на якому стануть відомі нові власники панами й скляного мікрофона Євробачення 2022.

Щоб взяти участь, потрібно зробити пожертвування €5 чи 200 грн на банківський рахунок фонду Сергія Притули. Після офіційного закінчення розіграшу трофей Євробачення дістанеться тому, хто пожертвує найбільше коштів у криптовалюті чи традиційній валюті.

Притула і Калуш
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-29 12:38:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин