Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Я стану ангелом: у Запоріжжі школярка наклала на себе руки

У Запоріжжі школярка покінчила життя самогубством. У своїй передсмертній записці вона звинуватила однокласників та вчителів.

Текст записки опублікували в одному із місцевих ЗМІ. Дівчинка написала, що вже не вперше планувала накласти на себе руки.

– Для мене все скінчено, але надіюся тільки на одне… Що Анну Борисівну (одна з вчителів – Ред.) покарають за постійні образи на адресу мого класу.

Трагедія сталася 4 квітня. Ім’я та вік дівчинки не розголошують з міркувань моральності.

Також у записці школярка написала, якими словами її обзивали знайомі зі школи, скільки разів над нею знущалися вчителі і чому вона наважилася закінчити життя самогубством.

– І мені вже так п**** на вашу долю і що ви про мене скажете, адже мене більше немає. Ха. Як вам таке? У****, які зламали мене і зруйнували моє життя.

Кримінальне провадження відкрито  за ст. 120 (Доведення до самогубства) КК України. Досудове розслідування триває.

– Спочатку справу розслідували за статтею Самогубство, однак записка дівчинки стала причиною перекваліфікації провадження, – підтвердила в коментарі Фактам ICTV прес-служба поліції Запоріжжя.

Наразі правоохоронці вивчають і перевіряють інформацію, викладену в записці школярки, а також допитують усіх згаданих у тексті осіб.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-22 14:35:13