Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Я пишаюся тим, що ми разом»: Юлія Тимошенко відвідала Прилуки ВІДЕО

«Я пишаюся тим, що ми разом»: Юлія Тимошенко відвідала Прилуки ВІДЕО

Чернігівщина зустрічала лідерку «Батьківщини». В ці дні партія відзначає 21-у річницю створення. Юлія Тимошенко разом із заступником голови партії Валерієм Дубілем спілкувалися з партійним активом Чернігівщини, а також депутатами та міським головою Прилук.

«Батьківщина» непросто найстарша партія в Україні, вона протягом двох десятків років представлена в парламенті. Такої довіри не мала жодна з політичних сил України.

«Я хочу привітати вас зі святом, подякувати вам за те, що разом. І за те, що ми жодного разу рне сповідували подвійні стандарти. Ні в якому випадку не ставили під сумнів наші цілі та цінності. Що ми ніколи не здалися», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» відзначила, що чернігівська команда, зокрема Прилуцька, за результатами роботи є одними з найкращих в Україні.

«Ви завжди були попереду, були найсильнішими, ви завжди були відданими нашій справі. Я хочу сказати, що я пишаюся тим, що ви є в України, і що ми всі можемо далі робити свою справу», – зауважила політик.

Роки лише загартовували партійців, які разом переживали як злети, так і падіння. Такої кількості відданих людей може позаздрити будь-яка партія.

Юлія Тимошенко відзначила найбільш досвідчених представників та вручила посвідчення новим членам партії.

Партійці переконані, що такі зустрічі піднімають настрій та вселяють надію на позитивний результат. Команда відчуває згуртованість та впевненість у своїх силах.

До лав партії продовжують приєднуватися відомі фахові й авторитетні люди. Серед них і головна лікарка Прилуцької міської лікарні Яна Погоріла.

«Приєдналася до команди, яка насправді має і ресурси і можливість змінити країну накраще. Тому мій вибір вмотивований саме цими пріоритетами, оскільки я є прилучанкою і наразі маю можливість змінити це місто накраще», – зазначила лікарка.

У «Батьківщини» є дієвий план виходу України з кризи, тому партійці з оптимізмом дивляться в майбутнє. Переконані, що місцеві вибори принесуть позитивні зміни громадам, а вони отримають довіру виборців. Адже їх боротьба за кращу долю України й українців триває.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.07.2020