Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Я був дуже прямолінійним, жодних стримувань: Байден про діалог з Путіним

Президент США Джо Байден прокоментував переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Байден заявив, що був прямолінійним у розмові з очільником Кремля та не стримувався у виразах. За словами президента США, він чітко окреслив Путіну, що у разі вторгнення в Україну наслідки будуть серйозними.

– Під час зустрічі з Путіним я був дуже прямолінійним, жодних стримувань у виразах. Ввічливо, але чітко я дав зрозуміти: якщо він справді вторгнеться в Україну, наслідки будуть важкими. Це будуть економічні наслідки, яких він ще не бачив.

Також Джо Байден заявив, що у разі вторгнення РФ в Україну США доведеться посилити свою присутність в країнах НАТО, зокрема на східному фланзі.

Президент США дав зрозуміти Путіну, що він надасть українцям оборонні можливості. Щодо направлення військових в Україну Байден відповів, що такий варіант не розглядається, але це буде залежати від рішення решти членів Північноатлантичного Альянсу.

– Варіант, коли США в односторонньому порядку відправили б війська, щоб протистояти Росії у разі вторгнення в Україну, наразі не розглядається.

Переговори Байдена та Путіна відбулися у форматі відеоконференції у понеділок, 7 грудня. Президенти США та Росії запланували зустріч через нарощування російських військ біля українського кордону.

Одразу після переговорів в Адміністрації президента США розповіли, що Байден запевнив Путіна – США та союзники відповідатимуть санкціями у разі вторгнення в Україну.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван повідомив, що США готові застосувати такі санкції проти Кремля, яких не було з 2014 року.

Про підсумки переговорів Байдена та Путіна читайте у матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-09 15:28:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин