Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Я була в захваті від перемоги: Магучіх пояснила, чому обіймалася зі спортсменкою з РФ

Українська спортсменка Ярослава Магучіх, яку критикували за спільне фото на Олімпійських іграх з російською спортсменкою і капітаном Збройних сил РФ Марією Ласіцкене, пояснила свій вчинок. 

За її словами, росіянку вона обняла на радощах від завойованої бронзової медалі. 

– Виступити на Олімпіаді – мрія і мета всього життя кожного спортсмена! Словами не передати емоції в момент, коли моя мрія здійснилася! Мені підкорилася не тільки висота, але та олімпійська медаль. Я була в захваті від перемоги. У такі хвилини хочеться обійняти весь світ, – написала у Facebook Магучіх. 

Вона також зазначила, що вірна Україні та поважає українських військових. 

– Хочу всіх запевнити: я маю честь належати до лав військовослужбовців Збройних сил України, які захищають країну в російсько-українській війні. Поважаю наших воїнів, які дають усім нам можливість працювати, тренуватися, жити мирним життям… Я вірна Україні. Розумію, що сталося. Хочу закликати всіх бути обережними, тому що ворог готовий на все, – повідомила українська спортсменка. 

Нагадаємо, після фіналу у стрибках у висоту на Олімпійських іграх в Токіо Магучіх зробила спільне фото з представницею ОКР Марією Ласіцкене, яка завоювала золото в цій дисципліні. 

Російські ЗМІ почали активно поширювати знімок з метою пропаганди та наративом про “братські народи”.

Водночас в українському інформпросторі розкритикували Магучіх за це фото. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що з атлеткою проведуть бесіду. Також Маляр закликала припинити цькування спортсменки та дочекатися її пояснення цієї ситуації.

Крім того, бронзовий призер Олімпіади-2020 по карате Станіслав Горуна підтримав Магучіх. Каратист зазначив, що в фото немає зради, а спорт повинен бути поза політикою.

Джерело: Ярослава Магучіх

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-13 00:24:07