Місто і регіон

Хворих на коронавірус з Носівки, Ічні та Борзни лікуватимуть у Ніжині


На сьогоднішній позачерговій сесії міськради генеральний директор Ніжинської центральної лікарні Олександр Костирко запевнив, що всіх хворих  на пневмонію ніжинців тестуватимуть на коронавірус. Наразі на балансі закладу 243 експрес-тестів на COVID-19, а кількість пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні з пневмонією – 5.

“У Ніжині немає тенденції збільшення хворих на пневмонію у порівнянні з попередніми роками. В день поступає одна скарга на дане захворювання. Більшість хворих лікуються амбулаторно”, – повідомив Олександр Костирко.

На сьогоднішній день у Ніжині немає хворих на коронавірус.

Також з резервного фонду бюджету
Ніжина буде виділено 758 839,80 грн. на медичні препарати для лікування COVID-19 з розрахунку на 14 днів на 30 потенційних хворих. Таке рішення депутати прийняли на сьогоднішній сесії міськради.

Хворих на СОVID-19 з Носівки, Ічні та Борзни привозитимуть лікуватись до Ніжина.

 
Ніжинська центральна лікарня є так званою “першою хвилею” для лікування, а отже ліки, які затверджені у протоколі лікування на коронавірус, мають бути на балансі закладу.

В інфекційне відділення будуть привозити пацієнтів з Носівського й Ніжинського районів та частини Ічнянського району. Оскільки з минулого тижня Борзнянська лікарня закрита на карантин, Ніжинській ЦМЛ був направлений наказ про надання допомоги у лікуванні хворих на COVID-19.

Однак, депутати зауважили, що в такому разі ті громади, звідки до Ніжинської лікарні звозитимуть хворих, мають брати участь у співфінансуванні закупівлі ліків. Відповідні звернення будуть направлені до громад.

Джерело: nezhatin
Фото з мережі

Джерело: mynizhyn.com

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Close