Місто і регіон

Художній відділ: ремонтувати не можна закривати. Де тут кома?

Художній відділ: ремонтувати не можна закривати. Де тут кома?Художній відділ Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського підняв бурхливі обговорення на постійній депутатській комісії з бюджетних питань, що відбулась 22 лютого. Керівництво музею попросило депутатів виділити 414 557 грн. на реконструкцію відділу. У наслідок капітального ремонту будівля отримала б не лише естетичний вигляд, що мав би приваблювати туристів, а й була б забезпечена цілісність і безпека споруди, яка вже «розвалюється». Та як було зазначено на комісії, ділянка, на якій знаходиться художній відділ є інвестиційно-привабливою. Інвестори, яким було раніше запропоновано для розгляду можливості там будівництва, стверджували, що у такому випадку треба було б розглядати знесення і будівлі художнього відділу, і дитячої бібліотеки, що знаходиться поряд. На місці ж цих об’єктів мала б забудуватись двоповерхова сучасна будівля, частина якої, на першому поверсі, була б надана для розміщення художнього відділу. Та представники управління культури наголошували, зробити це неможливо, адже будівля бібліотеки є історичною спадщиною міста, а тому її чіпати не можна.

Художній відділ: ремонтувати не можна закривати. Де тут кома?

Відповідно, інвесторам не цікаво розглядати окремо земельну ділянку під художнім відділом, адже площа замала.

Керівництво музею ж наголошує на тому, якщо не реконструювати будівлю відділу, вона просто розвалиться, а тому підніматиметься питання взагалі про закриття художнього відділу. Та чи можна «вбивати» цю частину культури Ніжина?

Після ж полеміки, депутати зійшлись на думці відправити це питання на розгляд сесії. Зазначимо, що керівництвом краєзнавчого музею вже розроблений проект реконструкції на суму 414 557 грн.

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
23.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи