Місто і регіон

Хто вирішує, що для Ніжина нагальне? – ПравдаТУТ Ніжин

На 52 пленарному засіданні сесії міськради депутати розглядають зміни до місцевого бюджету за 2019 рік. Одним із пунктів змін є розподіл субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток Ніжина. Із багатьма пунктами розподілу державних коштів народні обранці не погоджуються, вважаючи деякі нераціональним використанням мільйонів гривень.

Депутат міської ради від ВО “Батьківщина”, голова депутатської комісії з питань законності Олег Щербак вважає, що пункт із розподілу субвенції потрібно винести на доопрацювання. Він зазначив, що більшість пунктів – це “популістичні цілі”, коли передусім потрібно зважати на нагальні, необхідні громаді речі. Приміром, на будівництво системи водовідведення по вулиці Незалежності.

“Я розумію, на асфальті табличку не причепиш”, – сказав Олег Щербак, натякаючи на таблички з “Турботою про дітей”.

Керманич депутатської комісії з законності запропонував кожною фракцією випрацювати й подати пропозиції, які з соціально важливих проектів є в пріоритеті, та направити їх до Кабміну. “У нас ці гроші ніхто не забере, водночас зможемо використати гроші більш раціонально”, – зауважив він.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua