Україна і світ

Хоумскулінг: як відбувається домашнє навчання в Україні

Хоумскулери – це батьки, які вирішили навчати своїх дітей удома. Для такого рішення немає причин, пов’язаних зі здоров’ям, це швидше приватний вибір кожного, інколи він зумовлений тим, що дитина обдарована і потребує більше уваги, якої в приватній і тим паче в державній школі ніхто не може дати.

Інколи це сім’я, яка бореться з вітряками застарілої системи навчання і має своє бачення освіти. Не поодинокі й випадки, коли дитина вже травмована школою, і батькам не залишається нічого іншого, ніж взяти все у свої руки. Домашня освіта – не панацея, це важкий шлях тих, хто обрав його, вони не закликають усіх перейти на такий спосіб навчання, але щороку кількість хоумскулерів збільшується.

У цьому матеріалі пропонуємо розповіді сімей, які взяли на себе відповідальність за освіту власних дітей. Це люди, які мали можливість залишатися вдома зі своїми дітками, аби їх навчати, і володіли певним ресурсом, аби навчання давало свій результат. Більшість хоумскулерів стверджують, що віддали б дитину знову у школу, але лише після тотальної освітньої реформи.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»

Close