Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хомчак розповів, в яких частинах світу РФ може спровокувати конфлікти

Російська Федерація може спровокувати потенційні конфлікти не тільки в Європі, а й у Арктиці, на Близькому Сході, Північній і Центральній Африці, Середземномор’ї.

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил генерал-полковник Руслан Хомчак на засіданні Військового комітету НАТО 18 травня в Брюсселі.

Він закликав начальників генштабів країн НАТО сформувати системний підхід до нейтралізації викликів і загроз від Росії в контексті обстановки, яка склалася в Україні. 

– Фактично кожен день приносить нам ознаки нової холодної війни. Водночас йдеться про потенційні конфлікти, які можуть виникнути не тільки на території Європи, а й в Арктиці, на Близькому Сході, Північній і Центральній Африці Середземномор’ї тощо – усюди, де Росія демонструє агресивні амбіції та військову міць, провокує нестабільність і створює зони напруження, – сказав Хомчак. 

Напад Росії на Україну 

Україна не виключає можливості широкомасштабної агресії з боку РФ. Якщо Росія нападе на Україну, вона почне з повітряної та наземної операції, а залучення морського десанту буде допомогою.

Про це заявив командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа під час форуму 12 травня.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-19 13:57:06