Україна і світ

“Холостяк 9 сезон”: що відомо про учасниць романтичного шоу

"Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

В Україні відбулась прем’єра найромантичнішого шоу “Холостяк 9 сезон”. Символічно перший випуск проекту вийшов саме 8 березня 2019 року. Українки за лічені години намагались вразити прискіпливого Холостяка Нікіту Добриніна, а дехто зумів його здивувати несподіваними зізнаннями та сюрпризами.

За традицією, в першому випуску шоу “Холостяк 9 сезон” чарівні красуні одна за одною приїжджали на вечірку. Під час закритого заходу десятки дівчат знайомились з головним героєм проекту – 30-річним Нікітою Добриніним. Ведучого телеканалу М1 і радіостанції “Русское радио Україна” та головного редактора чоловічого журналу XXL (Україна) було досить складно вразити, однак деякі українки все ж зуміли це зробити. 

Вкінці вечірки з майже 30 дівчат у наступний етап романтичного шоу пройшли всього 17. Журналісти LifeStyle24 вирішили познайомити читачів з учасницями проекту “Холостяк-9”, які упродовж кількох місяців боротимуться за перемогу в проекті та серце Нікіти Добриніна. 

“Холостяк 9 сезон”:  всі учасниці шоу

Дарія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/Buwczyuhsa0/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Харизматична стиліст ніколи не думала, що буде створювати зачіски, адже мріяла бути акторкою або психологом. Отримати освіту перукаря була ідеєю мами Дарії, за що дівчина зараз дуже вдячна. Красуня дуже хвилювалась перед виходом до Холостяка, тому, ступивши на червону доріжку, Дарія ледь не бігла на зустріч з Нікітою Добриніним, викликавши у нього усмішку. Друзі телеведучого переконали його дати дівчині шанс та вручити їй троянду. 

https://www.instagram.com/p/Buw8SERBBm4/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Софія

https://www.instagram.com/p/BuwdgcOAwmp/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

У 5 років дівчина пережила нелегке розлучення батьків та щоразу чула, наскільки вона подібна до батька та матері. Тому Софія зізналась, що має багато комплексів, які прагне подолати на проекті. Спершу Холостяк не бачив її, адже дівчина попросила обернутись до неї спиною та не дивитись на її обличчя. Вже під час вечірки Нікіта Добринін впізнав Софію, а їхня неординарна перша зустріч запам’яталась йому, тому студентка отримала бажану троянду. 

https://www.instagram.com/p/Buw7mOEBGfL/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Кароліна – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuweF9YAteM/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Манекенниця мала невдалі стосунки, тому погодилась на чимало пластичних операцій. Байкерський стиль Кароліни та її ефектна поява на мотоциклі вразила Холостяка, відтак модель пройшла у наступний етап шоу. 

https://www.instagram.com/p/Buw8BKch-x6/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Юлія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwfUlXh5ft/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Дівчина зізналась, що підтримує свою ідеальну форму, тому полюбляє хизуватись фігурою у звабливих сукнях. Саме таке вбрання Юлія обрала на зустріч з Холостяком, чим приголомшила його та згодом отримала запрошення поїхати на море.

https://www.instagram.com/p/Buww5y3hTD_/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Ольга – покинкла проект 

https://www.instagram.com/p/BuwhfGqhotB/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Красуня є спортивним журналістом та захоплюється Формулою-1. Під час знайомства з Нікітою Добриніним Ольга зізналась, що має чимало татуювань, які прикрила вишуканою сукнею. Дівчина хвилювалась, але була впевнена в собі, що сподобалось Холостяку. 

https://www.instagram.com/p/Buw9c2Fg-4s/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Юлія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/Buwhs1NhzUi/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Молода та перспективна художниця зізналась, що спершу розпочинала бізнес із перепродажу картин. Тепер же Юлія малює еротичні малюнки, які успішно продає на мистецькому ринку. Вона вбрала сукню з відповідним орнаментом, яка вразила Холостяка.

https://www.instagram.com/p/Buw7H54Aqn_/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Лілія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwjWMdFok_/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Дівчина картавить, що дуже сподобалось Нікіті Добриніну. Невимушена розмова з нею стала бажаним квитком для Лілії у шоу. 

https://www.instagram.com/p/Buw7t2bhHFa/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Діна – покинула проект 

https://www.instagram.com/p/Buwjpd0hLLv/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Харизматична та цілеспрямована Діна знає, чого вона хоче від життя. Вже у 22 роки вона працює помічником депутата. Друзі Холостяка були вражені від її наполегливості, тому заявили, що не здивуються колись побачити її ім’я у списках на пост президента.

https://www.instagram.com/p/Buw7XijACZ4/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Лілія

https://www.instagram.com/p/BuwjcAglxX9/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

За освітою Лілія філолог, однак наразі успішно працює помічником дизайнера. Під час знайомства з Нікітою Добриніним дівчина подарувала йому тарілку, як символ стабільних стосунків. Лілія запропонувала Холостяку берегти її, що сподобалось чоловіку. 

https://www.instagram.com/p/Buw76SOBZrc/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Наталія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwnbL-ho6s/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Оригінальна поява Наталії в проекті зацікавила Холостяка. Кріпто-леді залізла до коробки та очікувала, коли її розпакує телеведучий. Знайомство Нікіти Добриніна та Наталії відбулось під час спілкування з іншою учасницею шоу. Така зухвалість, як не дивно, сподобалась Холостяку. 

https://www.instagram.com/p/Buw9JalALuj/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Єлизавета – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwlqGvBUYv/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Донька заможного одесита приїхала на проект разом із батьком. Спершу чоловік поспілкувався з Холостяком, після чого познайомив Нікіту з Єлизаветою. Це запам’яталось йому, відтак дівчина отримала троянду. 

https://www.instagram.com/p/Buw7w7wh29O/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Валерія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/Buwn2n_Ah1-/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Образ супержінки, в якому Валерія прийшла на шоу, приголомшив Нікіту Добриніна. Окрім цього, у спілкуванні з друзями Холостяка дівчина відверто розповіла про невдалі пластичні операції. 

https://www.instagram.com/p/Buw9xLbgLIg/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Анна – покинула проект

https://www.instagram.com/p/Buwn4wFghSV/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Успішний економіст прийшла на проект знайти своє кохання. Аня зізналась, що всі сприймають її, як “залізну леді”, тому вона прагне розтопити своє крижане серце. 

https://www.instagram.com/p/Buw72EvhCbn/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Вікторія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwoZ2uBVpf/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Ефектна стюардеса прийшла на шоу в приталеній сукні, підкресливши свою струнку фігуру. Дівчина з’явилась перед Холосятком після милої записки на безпілотнику, що здивувало його. Після спілкування з Вікторією Нікіта Добринін вирішив вручити їй троянду. 

https://www.instagram.com/p/BuxABruASRv/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Елізабет – покинула проект 

https://www.instagram.com/p/BuwojochbwL/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Дівчина тривалий час прожила в Італії, куди переїхала до матері. Життєрадісність Елізабет допомогла їй отримати першу троянду. 

https://www.instagram.com/p/BuwxRSIhAog/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Марина – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwvQ5EBPr_/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Модель та власниця агентства Марина досягла чимало висот у житті, однак так і не зустріла кохання. На шоу сором’язлива дівчина має таку можливість, отримавши троянду від Холостяка. 

https://www.instagram.com/p/Buw8ku1APEC/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Анастасія – покинула проект

https://www.instagram.com/p/BuwwDTiBibH/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

Мабуть, першість в ефектній появі може отримати продавець сумки Анастасія. Дівчина з’явилась перед Нікітою Добриніним у валізі вже під час вечірки. Така оригінальна поява красуні здивувала Холостяка, тому він несподівано запросив її на морський відпочинок. 

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з’явилося в березні 2011 року на українському телеканалі “СТБ”. Шоу є українською адаптацією американського проекту “The Bachelor”.
Головним героєм 9 сезону став ведучий телеканалу М1 і радіостанції “Русское радио Україна”, головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.
У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2019