Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Хоч щось робиться»: народні депутати заявили про корупцію у чернігівській владі

«Хоч щось робиться»: народні депутати заявили про корупцію у чернігівській владі

Три народні депутати від різних політичних сил Валерій Дубіль, Олег Семінськийта та Антон Поляков виступили проти корупційної діяльності нинішньої місцевої влади загалом та діючого мера Владислава Атрошенка зокрема.

Відповідні заяви політики оприлюднили на своїх сторінках у соцмережах.

Так, «антикорупційний» флешмоб запустив кандидат у міські голови Чернігова від партії «За майбутнє» Антон Поляков. В своєму зверненні він нагадав про оборудки, завдяки яким сотні тисяч гривень відверто крадуться з міського бюджету.

«Шановні чернігівці! Мабуть ви вже не звертаєте уваги на корупційні оборудки, через які крадуться сотні тисяч гривень із місцевого бюджету? І все це прикривається гарними фразами «Хоч щось робиться» та «Продовжимо добрі справи разом»…», – сказав Поляков.

Нардеп також в своєму зверненні зосередив увагу на оборудку, яка стосується Чернігівської ТЕЦ, зокрема, чому містяни сплачують найвищий тариф в Україні за тепло і гарячу воду. А мер в цей ча , як спрут, краде гроші з кишень простих людей та збагачаується щороку на сотні мільйонів гривень.

Антон Поляков передав «естафету» своєму колезі по парламенту народному депутату від ВО «Батьківщина» Валерію Дубілю та запевнив, що тому є що сказати.

Він, в свою чергу, підтримав флешмоб та теж звернувся до чернігівців щодо діяльності діючого мера Атрошенка та його команди.

«Наше славетне місто дійсно стало охайнішим за останні роки, однак ціна цих змін надзвичайно висока. Бюджет Чернігова йде не на реальні потреби мешканців. Сотні мільйонів гривень виділяються на сумнівні проекти, до того ж, по значно завищеним цінам. У той же час тарифи є високими. Чернігів залишається економічно слабким містом, а головне – безпека та здоров‘я чернігівців в умовах пандемії знаходяться під загрозою», – каже нардеп.

Валерій Дубіль додав, що він зі своєю командою опікується медичною галуззю на Чернігівщині. Завдяки ним у лікарні області були закуплені обладнання та медикаменти на сотні мільйонів гривень.

«Я спостерігаю, як будуються дороги, фонтани, облаштовуються парки і переконаний був, що це все гарно. Але, поспілкувавшисьз багатьма правоохоронними органами, підприємцями, журналістами, зрозумів — це все ширма, за якою стоїть корупційна команда мера і сам міський голова. Вони скупили багато підприємств і весь бюджет міста направляють на ці підприємства. А це десятки мільйонів за всі роки. Я звертаюсь до команди «Зе», зокрема до Олега Семінського і хочу спитати його думку з цього приводу», – каже Валерій Дубіль.

Олег Семінський відреагував на цей виклик і теж записав звернення на своїй сторінці у Facebook.

Він подякував депутату Валерію Дубілю який передав публічну антикорупційну естафету і радіє, що в місті з'являється реальна опозиція корупціонерам при владі, опозиція, яка об'єднає людей із різними політичними поглядами.

«Чернігів захлинається в корупції! Мабуть, тільки незрячий не бачить очевидного – міський голова та його оточення збагачуються за рахунок освоєння коштів міського бюджету. Я закликаю чернігівців, які придуть на виборчі дільниці, обрати відкриту владу, яка не крастиме з наших кишень собі у рідний карман. Обрати владу, яка турбуватиметься про доступну медицину, освіту, підтримуватиме багатодітні родини, а також піклуватиметься про малозабезпечних чернігівців, а не крастиме мільйони на фонтанах. Корупцію в Чернігові можна подолати тільки змінивши владу, адже всім нам відоме прізвище головного корупціонера, чи не так?» – каже Олег Семінський.

«Хоч щось робиться»: народні депутати заявили про корупцію у чернігівській владі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.10.2020