Будівельні матеріали м.Ніжин

Хижняк вийшов у півфінал і гарантував медаль Олімпіади-2024

Українець Олександр Хижняк гарантував медаль Олімпійських ігор-2024 у боксі, адже вийшов до півфіналу змагань.

У ваговій категорії до 80 кг Хижняк здолав 23-річного представника Бразилії Вандерлея Де Соузу Перейру одностайним рішенням суддів – 30:26, 30:26, 30:26, 30:26, 30:26.

Хижняк вийшов до 1/2 фіналу Олімпіади

28-річний українець, якому завтра виповниться 29 років, активно розпочав поєдинок і попри пропущені удари від суперника, відразу йшов в контратаку.

Зараз дивляться

За підсумком поєдинку, всі судді віддали перемогу Хижняку.

Вихід у півфінал означає, що навіть у разі поразки в наступному раунді українець здобуде бронзу.

Наступним суперником українця буде  кубинський боксер Арлен Лопез Кардона, який є дворазовим олімпійським чемпіоном. У чвертьфіналі він переміг роздільним рішенням суддів узбекистанця Турабека Хабібуллаєва.

Їхній бій відбудеться в неділю, 4 серпня, о 18:22 за київським часом.

Олександр Хижняк залишився єдиним представником України у боксі. У непростому поєдинку 1/8 фіналу він здолав роздільним рішенням суддів представника Угорщини Пилипа Акілова, який народився у Бахмуті.

Нагадаємо, Олександр Хижняк на Олімпійських іграх у Токіо завоював срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг. Через скорочення олімпійських вагових категорій українець вимушено змінив вагу.