Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Хитрощі Чорної п’ятниці: як не стати жертвою маркетологів і чи можна скупитись вигідно

Мінус 50 та 70%, вітрини магазинів нас вже заманюють  привабливими цифрами. Чорна п’ятниця – рай для шопоголіків.

В Україні короновірус вніс корективи у плани й тих, хто продає, і тих, хто купує.

Зазвичай день розпродажу розтягувався й на вікенд. Так планувалося й цього року. Рітейлери навіть банери надрукували. Але карантин вихідного дня перекреслив усі плани.

Замість чорної п’ятниці – чорний тиждень. Попри карантин, торгові центри збираються поборотися за покупця. Знижки і ще раз знижки, обіцяють маркетологи.

Але як же не потрапити на гачок та на що варто звертати увагу.

Найперше, до чого придивляйтесь – чи не має під цінником іншої наклейки, там можна знайти реальну ціну, яка була до цього.

За кілька тижнів продавці штучно завищують ціни, а згодом, роблять знижку – на саме таку ж суму. Експерти радять, прицінюватися до товару заздалегідь.

Цього року, кажуть експерти – чорна п’ятниця більше відчуватиметься під час покупок в інтернеті.  Все через той же карантин, особливо це стосуватиметься побутової техніки.

Але в інтернеті треба бути ще більш пильним.

Найвигіднішу пропозицію допоможуть знайти спеціальні сайти. На них порівнюють ціни різних продавців. Але є нюанс – дешево в онлайні не завжди означає якісно.

Експерти радять уважно вчитуйтесь в назву сторінки. Шахраї полюбляють підробляти сайти відомих брендів, змінюючи лише одну літеру. Звертайте увагу і на замок, який стоїть біля рядка вебсайту. Якщо він закритий – сайт безпечний, якщо ж ні, краще пошукати інший.

Але найголовніше, не забувайте, чорна п’ятниця – це, по суті, психологічний трюк. Магазини підсаджують нас на шопінг, використовуючи наші звички. Вони просто змушують клієнтів витрачати більше.

Дати чорної п’ятниці 2020

Карантин вихідного дня вплинув на дати і терміни проведення в Україні чорної п’ятниці. Деякі ТРЦ Києва заявили про нові дні, у які українці зможуть потішити себе шопінгом.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-25 15:56:15