Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Xiaomi начнет производство электрокаров в 2024 году: глава компании раскрыл детали

Xiaomi планує почати виробництво електрокарів під власним брендом на початку 2024 року. Про це заявив генеральний директор корпорації Лей Цзюнь.

Глава компанії розповів про амбітні плани корпорації на зустрічі з інвесторами — після цього вартість акцій Xiaomi виросла на 5%.

Нагадаємо, що ще в березні 2021 року компанія оголосила про створення авто, яке буде випускатися під брендом корпорації. Xiaomi інвестує у власне виробництво $10 млрд, а на початку осені зареєструвала нову марку Xiaomi EV, Inc.

Крім створення бренду, у вересні корпорація заявила, що над створенням авто працює близько 300 співробітників.

Про характеристики та дизайн майбутнього транспорту компанія не повідомляє.

Ринок Китаю зараз розвивається з величезною швидкістю. На початку 2021 року пошуковий сервіс Baidu (аналог Google) створив окрему компанію з виробництва електромобілів. Xiaomi також зіткнеться з конкуренцією — компанії Nio, Xpeng, Tesla і BYD продають свої авто в усьому світі.

Всі автомобілі відрізняються один від одного, але основним критерієм для порівняння є дальність ходу. Експерти з’ясували, які електрокари можуть проїхати без підзарядки максимальну дистанцію. Виявилося, що більшість моделей в списку можуть проїхати без підзарядки від 321 до 481 км. Новенькі Lucid Air можуть проїхати понад 700 км – це абсолютний рекорд на осінь 2021 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-19 15:03:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин