Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Xbox перетворить нічну гру на суцільне задоволення: гряде велике оновлення

Компанія Microsoft почала публічне тестування нічного режиму Xbox. Функція дозволить зробити гру комфортнішою після настання темряви, знизивши навантаження на очі. Про це повідомляється в блозі Xbox.

Принцип роботи нововведення досить простий – новинка дозволить зменшити яскравість екрану, кнопки живлення і навіть підсвічування контролера.

Екран також отримає синій фільтр, який повинен знизити навантаження на очі. Щоб пом’якшити яскраві спалахи, компанія дозволить вимкнути функцію HDR.

Новинку можна вмикати вручну, запланувати на певний час, або ж виставити автоматичний режим переходу в нічний режим.

Поки що функція доступна тільки учасникам програми Alpha Skip-Ahead. Компанії Microsoft потрібен час для тестування і поліпшення роботи технології.

Функція Нічний режим – не новинка для користувачів електронних пристроїв. Аналогічні технології можна знайти на комп’ютерах, смартфонах, і навіть в браузерах і окремих іграх.

Раніше головний конкурент Xbox PlayStation 5 встановив новий рекорд з продажу. За словами компанії Sony, консолі вдалося досягти продажів у 10 млн одиниць всього за вісім місяців.

Самоізоляція допомогла ігровому пристрою перевершити рекорд попередника PlayStation 4, а ціни на консоль не знижуються через дефіцит.

Джерело: Xbox

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-09 14:05:05