Україна і світ

Хасиди на кордоні: МЗС закликає не оформляти виїзд до України та поважати закон

Україна закликає громадян іноземних держав, зокрема, хасидів-паломників дотримуватися законів України щодо в’їзду для святкування Рош га-Шана.

Із такою позицією виступили в МЗС, посилаючись на положення пункту 10-1 постанови Кабміну №641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням коронавірусу.

У міністерстві нагадали, що в період з 28 серпня і до 28 вересня 2020 року в’їзд на територію України іноземцям та особам без громадянства заборонено.

– МЗС України звертається до усіх подорожуючих з наполегливим клопотанням поважати чинні правила у сфері прикордонного контролю та не допускати створення ускладнених ситуацій у пунктах пропуску через державний кордон.

Тим часом станом на 15.00 15 вересня біля ПП Нові Яриловичі залишаються декілька сотень хасидів: зазначається, що серед натовпу є багато дітей та людей літнього віку, дехто вже встановив палатки.

Прогнози ДПСУ щодо прибуття хасидів до українських кордонів

Під час зустрічі президента з очільником Держприкордонслужби було оприлюднено прогнози щодо прибуття нових груп хасидів до білорусько-українського кордону.

Найближчими днями прибуття паломників можна очікувати на деяких пропускних пунктах Чернігівської, Житомирської та Волинської областей.

Нараз український кордон охороняється прикордонниками, підсиленим резервом, також проводиться повітряний моніторинг.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-15 15:28:43