Україна і світ

Хай ідуть лісом, – Арахамія про відмову партій надавати кандидатів в Кабмін

Хай ідуть лісом, – Арахамія про відмову партій надавати кандидатів в Кабмін

Новообраний депутат та один з лідерів партії “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що багато представників політичних партій відмовилися пропонувати кандидатів на посади міністрів у новому уряді.

Таку їх позицію він вважає політичною спекуляцією, про це він розповів журналістам 21 серпня.

Політик розповів, що дзвонив представникам інших партій та питав, чи вони можуть надати свій шорт-лист нормальних кандидатів на посаду міністрів у новий Кабмін.

А вони відповідають: “Ми хочемо, щоб ви несли відповідальність. Ми не дамо.” І от зараз скажіть, це продержавницька позиція? Це чисто політична спекуляція,
– переконаний Арахамія.

“Не хочу називати прізвищ, але якщо є така позиція, то нехай вони лісом всі йдуть”, – наголосив він.

Арахамія про відмову політсил пропонувати кандидатів в уряд: дивіться відео

Раніше Арахамія повідомив, що ім’я нового прем’єр-міністра України оголосять на першому засіданні нового парламенту 29 серпня. Крім цього, він зазначив, що у новому складі уряду “хтось залишиться” із попередніх міністрів. Але хто саме – сказати відмовився.

Хто такий Давид Арахамія?Український підприємець, громадський діяч і волонтер. Відомий під псевдо David Braun. Є одним із засновників міжнародної IT-компанії Template Monster. У 2016 році стартував його новий проект – конструктор сайтів Weblium. Із початком війни на Донбасі створив організацію “Народний проект”. За перший рік волонтери зібрали близько 100 мільйонів гривень допомоги українським військовим.

У серпні 2014-го Арахамія став радником голови Миколаївської ОДА щодо волонтерства. Потім – уповноваженим міністра оборони з питань закупівель і, зрештою, його радником. Очолював “волонтерський десант” в Міноборони. Балотувався до парламенту від “Слуги народу” під четвертим номером у списку.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
21.08.2019