Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Windows 11 залишилася без корисних функцій: користувачі атакували Microsoft

Вихід Windows 11 заплановано на жовтень 2021 року. Microsoft вже показала основний функціонал майбутньої ОС. Деякі функції зникнуть з оновленням, а інші – змінять свій зовнішній вигляд і завдання.

У Windows 11 панель задач втрачає підтримку деяких основних функцій. Її можна буде розмістити тільки в нижній частині екрану. За даними від Microsoft, Windows 11 не дозволяє прикріплювати панель задач до інших сторін екрану.

Це не єдина зміна в інтерфейсі – Windows 11 не отримає підтримку контекстного меню і можливість перетягувати файли на панелі завдань.

Крім того, Windows 11 не дозволяє користувачам перетягувати додатки на панель задач для створення ярликів.

Поки реакція на заяву Microsoft у Feedback Hub була обурливою.

  • Навіщо видаляти функції, які були в Windows роками?
  • Це таке розчарування! Очікується, що в нових версіях програмного забезпечення буде поліпшена функціональність. Абсолютно неприпустимо прибирати корисні функції, – пишуть користувачі.

Раніше Windows 11 засмутила фанатів і системними вимогами. Для роботи Windows 10 потрібно як мінімум 1 ГБ оперативної пам’яті, а для Windows 11 – 4 ГБ.

Компанія Microsoft відповіла, що причиною цього стали кардинальні зміни в безпеці, які вимагають більше оперативної пам’яті.

Джерело: Windows Latest

Фото: Windows Latest, Unsplash

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-22 16:37:52