Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вже засіяно 22% нив: аграрії Донеччини продовжують посівну

На Донеччині, незважаючи на активні бойові дії, триває проведення посівної кампанії. Наразі аграріям вдалось засіяти 22% нив на вільних від окупантів територіях.

Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.

– Наші аграрії дбають про продовольчу безпеку області та України в цілому. Саме зараз триває сівба ранніх зернових та зернобобових культур – вже засіяно 22% нив на вільній території, – говорить він.

Разом з тим під урожай 2022 року вже проведено догляд та підживлення мінеральними добривами посівів озимих зернових культур та озимого ріпаку.

– Всього на цей озимий сезон на Донеччині було засіяно 394,9 тис. га культур, із них близько 200 тис. – на територіях, не охоплених бойовими діями станом на 14 квітня, – зазначив Кириленко та додав, що більшість озимини наразі перебуває у доброму стані.

За його словами, вже зараз аграрії займаються підготовкою ґрунту для сівби просапних культур, як-от соняшник і кукурудза.

Нагадаємо, раніше перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко розповіла, що для успішного проведення посівної кампанії держава активувала додаткові механізми кредитування аграріїв. Це дозволяє їм закупити необхідне обладнання, паливо та інші ресурси.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-15 21:39:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин