Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вже притягали до відповідальності: подробиці про мати, в якої через пияцтво забрали трьох дітей

Вже притягали до відповідальності: подробиці про мати, в якої через пияцтво забрали трьох дітей

У Чернігові в матері забрали трьох дітей, бо та недоглядала за ними та пиячила. Таке рішення ухвалив 5 листопада виконком Чернігівської міськради після ситуації, яка сталася 3 листопада в квартирі будинку в мікрорайоні Шерстянка, повідомляє Суспільне.

До поліції надійшов виклик про гамір в одній з квартир – там плакали діти. Поліцейські виявили 35-річну жінку в нетверезому стані, її співмешканця та трьох дітей віком: один місяць, рік та два роки.

Зі слів поліцейського, який приїхав на виклик, у квартирі був безлад, антисанітарія, діти були мурзаті й напівголі.

Як каже начальниця управління у справах дітей міської ради Олена Зінченко, сама жінка родом з Мукачевого. Вона – мати п’ятьох дітей. До Чернігова жила у Черкасах, і там її вже притягали до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Одноголосно виконавчий комітет міської ради прийняв рішення забрати трьох дітей від матері. Інцидент стався 3 листопада в районі Шерстянки у Чернігові. До поліції надійшов виклик.

«Двері квартири нам ніхто не відчинив. Але було чутно голос маленької дитини, яка плакала», – розповідає старший лейтенант поліції Сергій Короткий.

За словами поліцейського, у квартирі було 5 людей: троє дітей, нетвереза мати і її співмешканець.

«У квартирі був безлад, антисанітарія, діти були мурзаті, напівголі, ходили без шкарпеток по квартирі. Підлога була холодною, бо на першому поверсі квартира. Квартира для дітей майже не призначена, багато гострих предметів на столі. Мати за дітьми не дивилася».

Правоохоронці викликали працівників служби у справах дітей. За словами Олени Зінченко, начальниці управління у справах дітей міської ради, вони зв’язалися з іншими областями, де проживала мати. Як з’ясувалось, така ситуація з нею трапляється не вперше.

«Зважаючи на той стан приміщення та матері і те, що там відбувалося, було прийнято рішення відібрати цих дітей від матері – існувала дійсна загроза життю і здоров’ю дітей. Діти були вилучені та доставлені до лікарні. Огляд не виявив травм та пошкоджень, зараз стан дітей задовільний. Діти в лікарні», – розповіла Олена Зінченко.

На матір склали адмінпротокол за неналежне поводження з дітьми за статтею 184. Материнства поки її не позбавляли, з нею будуть проводити бесіди спеціалісти.

Зі слів Олени Зінченко, є кілька варіантів розвитку ситуації: дітей можуть повернути матері, віддати родичам, або тимчасово поселити в інтернатному закладі.

«В залежності від того, як буде розвиватися ситуація, буде порушення питання в суді або про позбавлення батьківських прав, або про відібрання дітей без позбавлення батьківських прав».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.11.2020