Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вже немає житла: у Празі встановили намети для біженців з України

У Празі встановили намети зі зручностями для тимчасового розміщення 150 біженців з України.

Наразі в країні знайшли прихисток майже 300 000 українців.

За словами мера столиці, у місті вже немає житлових приміщень для біженців з України. Тож, поки знайдуть житло люди вимушені ночувати на вокзалі на стільцях або у спеціальних вагонах з ромами.

Наразі влада Праги проблему планує вирішити шляхом встановлення тимчасового наметового містечка. До того ж це допоможе розв’язати проблему ромських біженців, які також перебувають на празькому вокзалі. Намети поставили у празькій Трої.

У тимчасовому житлі передбачено 150 місць. За потреби намети можуть обігріватися.

Рятувальники використовували так звані військові намети. Кожен розміром шість на дев’ять метрів. Всередині розмістять розкладні ліжка. Також окремо передбачені зручності: душові, туалети та кухня.


Варто зазначити, що Міністерство внутрішніх справ Чехії оприлюднило нововведення для біженців з України. Вони стосуються реєстрації іноземців та зміни адреси проживання.

Від початку травня скорочується термін реєстрації для новоприбулих біженців з України. Згідно з новими правилами, українцям необхідно зареєструватися в поліції у справах іноземців впродовж 3 днів після прибуття до Чеської Республіки.

Раніше біженці, які через російську агресію вимушено покинули свої домівки, мали на це 30 днів.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-12 18:56:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин