Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вивозять навіть чайники та коври, – Чаус про мародерство окупантів на Чернігівщині

Вивозять навіть чайники та коври, – Чаус про мародерство окупантів на Чернігівщині

Ситуація у Чергнігівськй області є нормальною, наскільки можна назвати її такою у часи війни. Окрім кількох населених пунктів, де розміщений ворог.

Про це 30 березня розповів В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОВА. Він підтвердив, що росіяни вдаються в області до мародерства.

Посадовець уточнив, що мовиться про населені пункти, розташовані безпосередньо поруч з Черніговом, й також кілька у Ніжинському й Прилуцькому районах. Там ситуація справді критична, ворог сидить “на головах” у людей.

Люди у погребах, підвалах, а ворог витягує всю їжу, все продовольство. Знущається над нашими мешканціями. Цього ми ніколи їм не пробачимо,
– наголосив Чаус.

Він зазначив, що у таких місцях ситуація навіть критичніша, ніж у Чернігові. Основна частина таких населених пунктів – біля обласного центру. Там, де стоїть ворожа артилерія, танки.

Крім цього, глава ОВА зазначив, що на Чернігівщині є російські підрозділи, відрізані від основних регулярних частин. Вони займаються мародерством. “Навіть чайники вивозять й коври складають у свої БТР, коли втікають і їдуть з країни чи на ротацію”, – розповів Чаус.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

30.03.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин