Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вистачить на кілька годин: у чернігівських лікарнях закінчується кисень для хворих на COVID-19

Вистачить на кілька годин: у чернігівських лікарнях закінчується кисень для хворих на COVID-19

У чернігівських лікарнях – критична ситуацію з киснем. Вона виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Про це на брифінгу у міськраді сказав генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

«На сьогоднішній день у лікарнях міста, які надають допомогу хворим на коронавірус, склалася досить критична ситуація з киснем, якого вистачить лише на кілька годин. Компанія-постачальник обіцяє поставити кисень тільки завтра. При тому невідомо у який саме час доби ця поставка відбудеться. Незрозуміло, що є причиною проблем з поставками, але, наскільки мені відомо, два українські заводи, які виробляють кисень, зупинились на профілактичний плановий ремонт. Чому два заводи зупинились на профілактичний ремонт саме в розпал епідемії, коли це можна було зробити влітку, я не розумію. Але на сьогоднішній день ми маємо саме таку ситуацію, за якої контракти на поставку кисню у нас є, але компанія-постачальник не може їх виконати у тому обсязі, у якому нам потрібно і який передбачений відповідними договорами», – розказав Владислав Кухар.

За словами генерального директора Чернігівської міської лікарні №2, проблему з нестачею кисню зараз вирішують за допомогою кисневої станції, а також кисневих концентраторів.

«У чернігівських лікарнях зараз перебуває 317 пацієнтів з діагнозом «коронавірус». З них на кисневій підтримці – 218 людей, на ШВЛ – 9 пацієнтів», – повідомив Владислав Кухар.

Зазначимо, станом на 25 жовтня першу дозу вакцини отримали 73279 людей, що складає більше ніж 30% від населення, яке підлягає вакцинації. Вакцинацію закінчили, отримавши обидві дози вакцини, 54227 людини. Це більше 23% населення.

Джерело – прес-служба Чернігівської міської ради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь