Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вирішили, що помер від Омікрона: в Шанхаї ще живу людину помістили в мішок для трупів

Шість людей перебувають під слідством у Шанхаї після того, як літній житель будинку престарілих був помилково оголошений мертвим, поміщений в мішок для трупів і доставлений коронерами фургон, що очікував, перш ніж працівники моргу помітили, що чоловік все ще живий.

Інцидент, який стався в неділю, 1 травня, був знятий очевидцями, і кадри швидко поширилися в Інтернеті, викликавши люту реакцію в місті, яке вже п’ять тижнів перебуває в умовах виснажливої ізоляції. Це також викликало побоювання з приводу перевантаженості медичної системи міста.

На кадрах видно, як робітники в захисному одязі витягують мішок для трупів з фургона і кладуть його на візок, щоб вивезти в морг. Але перед цим заглянули всередину і зрозуміли, людина жива.

Інцидент був підтверджений урядом району Путуо, який заявив, що розслідування почалося. Шанхайська наглядова комісія та Центральна комісія з перевірки дисципліни заявили, що п’ять посадових осіб, у тому числі директор будинку престарілих і лікар, були звільнені. Ще один місцевий партійний діяч отримав догану.

Як повідомляється, похоронне бюро похвалило своїх співробітників за пильність і нагородило 5 000 юанями ($750) кожному.

Державні ЗМІ повідомляють, що літній пацієнт був переведений до лікарні і отримує лікування.

Всього в Китаї зареєстровано близько 360 підтверджених випадків з симптомами і більше 5,5 тис. безсимптомних. Переважна більшість виявлені в Шанхаї.

коронавирус
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-03 12:53:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин