Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вирішили не ображати волохату свиню: у зоопарку Баварії кабану Путіну вирішили дати інше ім’я

Адміністрація парку дикої природи в Баварії вирішила змінити ім’я кабана, якого через його російську генетичну спадщину, назвали Путіним. Причиною зміни імені волохатої свині стало віроломне вторгнення російських військ на територію України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби парку в Facebook.

– Нарешті час настав! Після демократичного голосування знайдено нове почесне ім’я для нашого величавого російського кабана! Щоб офіційно закріпити це, ми хотіли б провести урочисту церемонію, – повідомляють працівники.

Оператор парку, розташованого недалеко від міста Мельмайзель, сказав, що назвав кабана на честь президента Росії Володимира Путіна три роки тому, оскільки тварина була виведена від чистопородного кабана з Росії.

За його словами, при вазі майже 200 кг свиня важила приблизно в три рази більше, ніж ті, які зазвичай зустрічаються в Німеччині.

Але останнім часом всякий раз, коли оператору доводилося влаштовувати перекличку кабана для відвідувачів, у нього по спині пробігали мурашки при згадці Путіна, враховуючи війну, що розгортається в Україні. Він також непокоївся про те, як будуть себе почувати українські гості.

Незабаром він дійшов висновку, що жодна свиня не заслуговує такого моторошного прізвиська. Тому парк оголосив у соціальних мережах про пошук нового імені. Надійшло близько 2 700 пропозицій, і Еберхофер – ім’я поліцейського з популярної серії баварських книг – переміг у голосуванні.

Кабан був перейменований у вівторок, 19 квітня, на церемонії, яка включала торт з марципану і бісквіта, прикрашений п’ятьма рожевими усміхненими свинями.

Джерело: Facebook

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-20 13:15:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин