Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Випускниці Академії жіночого лідерства втілять 2 гендерні проекти на Чернігівщині

Випускниці Академії жіночого лідерства втілять 2 гендерні проекти на Чернігівщині

2 проєкти ніжинських випускниць Академії жіночого лідерства будуть підтримані у рамках реалізації програми  DOBRE. 

За інформацією прес-служби Ніжинради, перший, «Інтерактивний скансен», поданий ГО «Ніжинська гільдія митців», а другий, Women`s Camp – ГО «Лабораторія ініціативної молоді».

Суть проекту «Інтерактивний скансен» – створення музейного комунікативного простору просто неба для популяризації знань з гендерної тематики. Тут можна буде дізнатися про еволюцію ролі жінки в українському суспільстві через заглиблення у творчість та жіночу повсякденність і традиційні «жіночі-нежіночі» практики (гончарство, ткацтво, вироблення оберегів, ковальство, стрільба з луку, участь у народних обрядах тощо).

Сума гранту  – 81 719 грн.

Внесок Ніжинради та НДУ імені Миколи Гоголя становить по 10% від суми отриманого гранту.

Автори проекту: Юлія Кузьменко, Ніна Кущенко, Оксана Щотка, Жанна Володченко, Антоніна Конончук та Олена Конончук, а також громадські активісти – Анна Парубець та Іван Кедун, якому і належить ідея.

Основною метою «Women`s Camp» є створення та проведення трьох 5-денних таборів з 75 жінками віком 14-45 років на базі Ніжинського міського молодіжного центру та Кунашівського і Переяслівського старостинських округів у липні-вересні  2021 року.

Табір спрямований на покращення ментального здоров’я жінок та створення можливості гарно, цікаво, а головне з користю, для самої себе, відпочити. Проєкт передбачає проведення 3-ох заходів за різними тематиками. Зокрема таких, як «Жіноче лідерство», «Робота з розвитку актуальних soft-skills – необхідних жінці лідеру, активістці та сучасній леді», «Активні жінки-активна громада». У програмі – різноманітні тренінги, антидискримінаційна гра і навіть майстер-класи з розпису еко-торбинок.

Автори Проекту: Анжела Тимченко, Світлана Цюрток, Світлана Бутенко (ГО «Лабораторія ініціативної молоді»).

Сума гранту  – 45 685 грн.

Співфінансувати проект мають «Ніжинський міський молодіжний центр» та ГО «ЛІМ» -7250 грн. 

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.06.2021

Залишити відповідь