Україна і світ

Виніс холодильник та іншу техніку: в Одесі чоловік вісім разів обікрав оселю родичів-переселенців

Будівельні матеріали м.Ніжин

В Одесі викрили злочинну діяльність місцевого жителя, який вісім разів обікрав будинок своїх родичів. Він декілька тижнів виносив з чужої оселі холодильники, іншу кухонну та комп’ютерну техніку.

За даними Національної поліції, 32-річний чоловік почав навідуватися до помешкання родини, коли дізнався, що вона через повномасштабну війну в Україні переїхала до безпечнішого місця.

Правопорушник пошкодив вікно в оселі та декілька тижнів виносив звідти холодильники, пральні машини, комп’ютерну та кухонну техніку на десятки тисяч гривень. Згодом чоловік почав розпродавати чуже майно.

Коли родина повернулась додому, то одразу повідомила поліцейським про злочин. Правоохоронці розшукали покупців викраденої техніки та вилучили у них більшу частину речових доказів проти чоловіка.

Жителю Одеси оголосили про підозру за всіма фактами крадіжок, вчинених в умовах воєнного стану (за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України). Згідно з чинним законодавством, йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-19 18:05:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин