Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вимагають фальшиві довідки: окупанти в РФ намагаються приховати участь у війні в Україні

Військові армії країни-агресора Росії починають усвідомлювати свою воєнну поразку.

Окупанти вимагають у командування засекретити їхню участь у повномасштабному вторгненні в Україну, розуміючи невідворотність покарання за воєнні злочини проти українського народу.

Українська розвідка зазначає, що особливого масштабу такі звернення набули у частинах повітряно-космічних сил Росії.

— Сховатися від помсти за масові вбивства мирних мешканців та знищену інфраструктуру України намагаються не лише безпосередні виконавці злочинів, а й уже колишні військові, які брали участь у підготовці до вторгнення в нашу державу, – інформує ГУР.

Воєнною розвідкою України, зокрема, встановлено особи воєнних злочинців – військовослужбовців 277 бомбардувального авіаційного полку 303 змішаної авіаційної дивізії 11 армії ВПС і ППО (військова частина 77983), що дислокується на аеродромі Хурба Хабаровського краю.

У ГУР опублікували список командного складу 277 бомбардувального авіаційного полку.

Більшість із них залучалася до завдання ракетно-бомбових ударів по території України з аеродромів на території Білорусі Ліда та Барановичі, а також аеродромів у РФ Борисоглєбськ та Мариновка.

Щоб уникнути відповідальності за масові вбивства та співучасть у підготовці воєнних злочинів, окупанти вимагають у командування надати їм фальшиві документи про перебування на лікуванні чи у відпустках. Дехто з льотчиків вимагає документи, що на момент початку російсько-української війни вже не проходив службу в частині.

Джерело: ГУР

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 16:37:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин